17 Mayıs 2010 Pazartesi

SUPERONLINE.COM’DAN ÖDÜLLÜ SUPERBİLGİ YARIŞMASI

“Ben her şeyi süper bilirim” diyenler www.superonline.com adresine giriyor, zamana karşı yarışıp soruları yanıtlıyor. Büyük ödülün MacBook Pro olduğu yarışmaya katılanlar; iPhone 3G S, iPod Touch, 100 kontör değerinde TL ve Superonline İnternet abonelikleri kazanma fırsatı yakalıyor.
Bilgisine güvenen Superonline.com üyeleri kazanıyor. Superonline.com web sitesi üzerinde düzenlenen “Süper Bilgi Yarışması”na katılan ve soruları bilen günün birincisi 100 kontör değerinde TL, haftanın birinci, ikinci ve üçüncüleri iPod Touch, ayın birincisi iPhone 3GS, ayın ikincisi ve üçüncüleri 6 aylık Superonline İnternet kazanıyor. 22 Nisan- 22 Temmuz 2010 tarihleri arasında düzenlenecek yarışmanın şampiyonunu ise son model bir MacBook Pro bekliyor. Ayrıca ikinci ve üçüncüye de 12 aylık Superonline İnternet aboneliği hediye edilecek.
Süper Bilgi Yarışması’na katılabilmek için Superonline.com üyesi olmak ya da Facebook hesabı üzerinden bağlanarak soruları cevaplandırmak gerekiyor. Zorlanılan sorularda “sonraki soru”, “yarı yarıya”, “istatistik ver” ve “joker hakkı” kullanılarak avantaj sağlanıyor. Yarışma kapsamında günde 5 kere yarışma hakkı, yanıtlanan her bir anket sorusu ve davet edilen her arkadaş için ek bir yarışma hakkı daha tanınıyor.
Yarışma hakkında ayrıntılı bilgiye http://www.superonline.com adresinden ulaşılabiliyor.

0 yorum:

Yorum Gönder